Informacje branzowe i inne

Oferta promocyjna - przeceny

ALEMA Dystrybucja Artykulów Spozywczych  ul.Rzeznicza 21  58-100 Swidnica

 

e-mail: alema@alema.pl

Tel/Fax: 74 851 28 78

Tel 2:     502 415 199

 

 

Nasza oferta skierowana jest do mniejszych i wiekszych przedsiębiorców.

 

Zajmujemy się produkcja oraz współpraca z producentami w zakresie produkcji spozywczej. Jestesmy autoryzowanym przedstawicielem grupy producentów slodyczy. Posiadamy w ofercie takze bogaty wybór kawy, herbaty, napojów oraz produktów ogólno-spozywczych.

 

Prowadzimy sprzedaz hurtowa i dystrybucje ponad 6000 pozycji asortymentowych. Nasza dzialalnosc to równiez uslugi logistyczne i marketingowe.

 

Naszymi odbiorcami są hurtownie, hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe itp. Dostarczamy slodycze do ponad 3000 klientów w całej Polsce. Hurtownia obsluguje podmioty gospodarcze i jednostki budżetowe, zaklady pracy, placówki gastronomiczne, szkoły, przedszkola, sklepy przy stacjach benzynowych itp. Zapewniamy obsluge na najwyzszym poziomie. Nasi przedstawiciele handlowi zapewniaja obsluge naszych Klientów w calym województwie dolnoslaskim, odwiedzaja naszych Klientów w ich placówkach, ustalaja optymalne warunki sprzedazy i dostaw. Wspieraja nas równiez przedstawiciele producentów, którzy pelnia podobną rolę jak przedstawiciele firmowi, są jednak wyspecjalizowani w asortymencie producenta.

 

Przyjmujemy zamówienia 6 dni w tygodniu, realizacja odbywa sie w ciagu 48 godzin na terenie Swidnicy i okolic oraz niemal w calej Polsce w ciagu 72 godz.

OFERTA HANDLOWA
Ceny zawarte w Ofercie Handlowej obowiazuje, jezli nie wystapil blad na stronie lub do wyczerpania zapasów. ALEMA D.A.S. zastrzega sobie prawo do zmian cen podanych w ofercie oraz nie ponosi odpowiedzialnosci za blędy na wszystkich stronach. Zdjecia zamieszczone w ofercie moga odbiegac od wygladu produktów znajdujacych sie w sprzedazy.
MAPA DOJAZDU
Zobacz jak do nas dojechac.